intro
 novinky
 projekt
 download
 o nás
 
 kniha hostů

 

download

 
Fantastické poklady Pacifiku_by Jan Tomášik, Petr Babor, Prokop Čech
žánr_arkáda/strategie/causal
velikost_3,336 MB(zip)
hrací doba_cca30min-X
multiplayer_ne

  


  Podmořský svět je plný tajemných tvorů i ztracených pokladů. Vydejte se do těchto tajuplných hlubin a zkuste nalézt všechny zapomenuté poklady. Za vyděláne peníze si můžete nakoupit řadu vylepšení, která vám hru podstatně ulehčí.

Rabbitin_by Jan Tomášik, Prokop Čech, Petr Babor
žánr_explore/RPG/plošinovka
velikost_11,500 MB(zip)
hrací doba_cca1.h
multiplayer_ne

  


  Výpravná a graficky takřka bezchybná explore plošinovka. Vyzkoušejte si na vlastní kůži chytlavé a propracované dobrodružství králíka Běláska.

FauxPa_by Petr Babor, Prokop Čech, Jan Tomášik
žánr_logická
velikost_8,954 MB(zip)
hrací doba_cca1.5h
multiplayer_ne

  


  Vítězná hra Becherovka game 2006 a zároveň vítěz tematické soutěže. Úkolem hráče je provést dvojici postav pekelníka Lucia a anděla Thril přes 25 z boku viděných levelů různé obtížnosti.

ASSASSIN_by Prokop Čech
žánr_plošinovka
velikost_0,476MB(zip)
hrací doba_střední
multiplayer_ne

  

  Hlavním hrdinou hry Assassin je bezejmenný nájemný zabiják, který byl najat na vraždu bosse asijského podsvětí, pana Yakomiru. Ovšem cesta k němu nebude nijak snadná, protože je třeba se k němu proskákat a probojovat skrz nejrůznější osobní strážce, členy jeho gangu nebo další drobné gaunery ve dvou pěkně nakreslených levelech.

ROLLERCOASTER_by Jan Tomášik
žánr_arkáda
velikost_0,513MB(zip)
hrací doba_dlouhá
multiplayer_ne

  

  Projíždění zběsilých tratí malým vláčkem se třemi vagóny. Obtížnost hry staví na skutečnosti, že příliš vysoká rychlost způsobuje jeho propad drahou v zatáčkách, nicméně přidává nezbytnou energii, naopak rychlost nízká umožňuje projet, ale energii ubírá. Schopnost dohrát RC spočívá tedy ve spravném citu pro volenou rychlost v daných úsecích tratě a úsporném hospodaření s energií. Čeká vás deset tratí a dva vlaky.

ŠPINAVÁ HISTORKA_by Jan Tomášik & Prokop Čech
žánr_adventura
velikost_1,201MB(zip)
hrací doba_krátká
multiplayer_ne

  

  Hlavní hrdina Kevin se hned v úvodu ocitá ve svízelné situaci, vlastní ženu udeřil klíčem a teď, když silně krvácí, musí sehnat telefon aby zavolal lékařskou pomoc. Krátká adventura, disponující silně nadprůměrnou černobílou grafikou se pokouší vystavět jakousi absurdní, komickou atmosféru s prvky rize české ironie.

SKATEBOARDER2_by Jan Tomášik
žánr_sportovní
velikost_0,593MB(zip)
hrací doba_střední
multiplayer_ne

  

 
  Podobnost mezi skateboardrem 2 a jeho předchůdcem byste hledali těžko, snad jen prkýnkysta a systém -mačkání příslušných šipek k zdolávání překážek- zůstává stejný. Nový S2 těží z klasik jako City jumper a tudíž se stává těžce návykovým.

 
RADIACE1.0_by Jan Tomášik
žánr_arkáda
velikost_0,464MB(zip)
hrací doba_x
multiplayer_jedině

  

 
  V porovnání s ostatními tituly graficky silně zaostávající o to však hratelnější multiplayer (až 4 hráči) ve stylu hry na babu^-1. Ozářený hráč se stává nejsilnějším a pokouší se zabít ostatní. Pár bonusů (atomová bomba, zrychlovače), 5 levelů. Jednoduché a zábavné.

 
RATS_by Jan Tomášik
žánr_akce
velikost_2,394MB(zip)
hrací doba_x
multiplayer_jedině

  

 
  Souboje krys pro dva hráče na 4 levelech (stoky, skladiště). Tři zbraně(kulomet, laser, granáty), devastovatelný terén, hitpointy, výtahy, větráky, pásy, výbušné bedny, zdařilá grafika a technoidní hudební kulisa podtrhující dynamický ráz hry. Jednoduše multiplayer, který snad chytne a pobaví.

 
BOOTSMAN_by Petr Babor
žánr_akce
velikost_0,967MB(zip)
hrací doba_dlouhá
multiplayer_ne

  

 
  Jako rýmou trpící, lehce nablblý panák, toulající se v rozmanitých lokacích, musíte sezbírat útržky kapesníku, jež vás zachraní před roztrhnutím se z přehršele nahromaděných hlenů v dutině nosní. tato veselá skákačka neupadá do stereotypu díky neutuchající snaze nabízet hráči level, co level nějakou překvapující novinku a pro svou vyšší obtížnosti vydrží bavit dlouho.